Skuteczne szlifowanie z pomocą szlifierki PSM 18 LI-2 Bosch z Syneon Chip

Szlifowanie i polerowanie powierzchni wymaga dokładności i często wydłużonego czasu pracy, dlatego warto wybrać dobrej jakości sprzęt, który zapewni wydajne i efektywne działanie. W ofercie Bosch Zielony dedykowanej majsterkowiczom uwagę przykuwa szlifierka delta PSM 18 LI-2, która wyróżnia się na tle innych inteligentnym sterowaniem energią – Syneon Chip.

Rola jaką ma do spełnienia Syneon Chip polega na optymalizacji przepływu energii między akumulatorem, przekładnią i silnikiem. W praktyce oznacza to, że szlifierka delta PSM 18 LI-2 pracuje ze zwiększoną wydajnością przy maksymalnym wykorzystaniu czasu pracy.  Istotne jest,  że Syneon Chip chroni akumulator przed przegrzaniem. Polega to na stopniowaniu mocy w przypadku, gdy bateria osiąga temperaturę, która nie pozwala na kontynuowanie pracy. W ten sposób zwiększa się również żywotność akumulatora.

Praca ze szlifierką uniwersalną PSM 18 LI-2 Bosch daje zadowalające rezultaty. Utwierdzi każdą „złotą rączkę” w przekonaniu, że precyzyjne szlifowanie i polerowanie powierzchni jest możliwe, nawet jeśli nie jesteśmy profesjonalistami w tej dziedzinie. PSM 18 LI-2 Bosch okaże się szczególnie przydatna przy szlifowaniu profili, narożników oraz miejsc trudno dostępnych. Wbudowany Syneon Chip jest gwarancją, że praca będzie przebiegać sprawnie przez długi czas. Komfortowa obsługa i efektywne działanie sprawi, że trudno oderwać się od wykonywanej pracy.

Szlifierka delta PSM 18 LI-2 powinna kojarzyć się z tym, co najbardziej optymalne i wydajne:

  • Syneon Chip gwarantuje optymalny dobór energii zgodnie z zapotrzebowaniem
  • Większa wydajność przy maksymalnym wykorzystaniu czasu pracy
  • Akumulator o zwiększonej żywotności, skutecznie chroniony przed przegrzaniem
  • Ergonomiczna konstrukcja to wygoda użytkowania
  • Wbudowany moduł ssący odpowiada za odprowadzanie pyłu do pojemnika z mikrofiltrem dla zachowania porządku w miejscu pracy oraz uniknięcia zalegania urobku pod stopą

Dodaj komentarz