Podgrzewana kurtka na zimowe chłody

Pojawiają się już pierwsze przymrozki, temperatura niebezpiecznie spada, a pracować w terenie trzeba. W celu zapewnienia komfortu w czasie pracy polecam kurtkę z aktywnym systemem grzewczym. Kurtka przewidziane do codziennego noszenia oraz idealne do pracy na otwartym terenie, np. jako elektryk, geodeta, budowlaniec itp.

Podgrzewana kurtkę zapewnia ciągłe dostarczanie ciepła nawet do 6h. co więcej, to nie tylko kurtka, ale przede wszystkim odzież ochronna, która w sposób aktywny zabezpieczać przed zimnem. Ciepło generują grzałki (w postaci cienkich przewodów), które zostały wszyte w różnych częściach kurtki w strefach z włókna węglowego. Grzałki zamieniają energię elektryczną pochodzącą z akumulatora litowo-jonowego na ciepło, ogrzewając w ten sposób ciało człowieka.
Najważniejszą zaletą podgrzewanej kurtki jest to, że osoba pracująca na zewnątrz, w niskich temperaturach ma zagwarantowane nieustanne ciepło, co zapobiega wychłodzeniu organizmu. Osoba ubrana w kurtkę nie musi wykonywać żadnych specjalnych ruchów, a i tak nie zmarznie.
Należy również zaznaczyć, że kurtka jest przystosowane do pasywnej ochrony przed zimnem i wykonana została z wielowarstwowej tkaniny ogrzewającej ciało i pobudzającej krążenie krwi. Ponadto jest odporna na wiatr i wodę.


Godna uwagi jest kurtka podgrzewana M12HJ Milwaukee. Źródłem energii jest nowoczesnych akumulator litowo-jonowy M12 o napięciu 12 V i pojemności 1,5 Ah (lub opcjonalnie 3 Ah). Prądu zgromadzonego w nowoczesnych ogniwach Li-Ion wystarczy na ok. 6h nieustannego grzania. Z kurtką Milwaukee nawet w ciągu 8-godzinnego dnia pracy można mieć zapewnione ciepło, dzięki 2.akumulatorom. Kurtka M12HJ jest prosta w obsłudze. Naładowaną baterię wystarczy zainstalować w specjalnym gnieździe, schowa do kieszeni i podpiąć do kabelka. W górnej, wewnętrznej części kurtki znajduje się specjalny guzik, którym możemy regulować poziom grzania. Mamy do dyspozycji 3 stopnie – wysokie, średnie lub lekkie grzanie. Innowacyjny system grzania został tak zaprojektowany, że ciepło pojawia się już po kilku minutach. Ponadto kurtka Milwaukee ma możliwość włączenia funkcji „podgrzewanie kieszeni”. W zależności od wybranego programu przycisk zmienia kolor podświetlenia. To nie wszystko – w uchwycie na akumulator umieszczono port USB. Z baterii można więc zasilać odtwarzacz MP3 lub ładować akumulator w telefonie komórkowym.


Wkrótce nadejdzie zima i pojawią się mrozy, o których strach myśleć. Trzeba więc zaopatrzyć się w odpowiednie ubranie robocze. Jest na to sposób – innowacyjna podgrzewana kurtka, która poradzi sobie z niskimi temperaturami.

Dodaj komentarz