Pełna gama możliwości QUADRIVE, udarowa wiertarko-wkrętarka PDC i akumulatorowa wiertarko-wkrętarka DRC

Do każdego rodzaju prac powinno być inne narzędzie. Do najcięższych zastosowań idealne okazują się mocne akumulatorowe wiertarko-wkrętarki QUADRIVE marki Festool. Jest to absolutna nowość na rynku narzędzi akumulatorowych.

Akumulatorowe wiertarko-wkrętarki to niezbędny sprzęt na każdej budowie, podczas prac remontowych, ciesielskich, przy montażu mebli, itp. Dzięki złączu Fast Fix urządzenia QUADRIVE DRC i PDC Festool można przezbrajać bez użycia dodatkowych narzędzi, przekształcając je tym samym z wiertarki w wiertarkę kątową lub z wkrętarki w wiertarkę kątową. Narzędzia z serii QUADRIVE można w kilka sekund zmienić na 5 różnych maszyn: wiertarkę, wkrętarkę, wiertarkę kątową, wkrętarkę kątową i wkrętarkę budowlaną.

Ponadto, 4-biegowa przekładnia pozwala idealnie dopasować prędkość obrotową i moc do wszelkich zastosowań, począwszy od wkręcania z dużą mocą na 1.biegu, aż po wiercenie przy 3800obr./min na 4-biegu. Tak wysoki moment obrotowy zapewnia też szybki postęp pracy podczas wiercenia.  PDC dodatkowo umożliwia dołączenie udaru osiowego, co czyni z QUADRIVE bezprzewodową wiertarkę udarową.
Napędzana akumulatorem 18V QUADRIVE w oka mgnieniu wkręca w drewno nawet najgrubsze wkręty. Bez wiercenia wstępnego. Wiertarka bez większego wysiłku daje radę nawet wkrętom o wymiarach 10x300mm.
Akumulatorowe urządzenia QUADRIVE wyposażone są w bezszczotkowy silnik EC o maksymalnej żywotności i ponadprzeciętnej skuteczności, co w połączeniu z akumulatorem litowo-jonowym zapewnia zdecydowanie większą wydajność wkręcania. Przed niespodziewanym przerwaniem pracy chroni wskaźnik poziomu naładowania akumulatora.

Dodaj komentarz