Nowa podkaszarka akumulatorowa ART 23-18 LI Bosch

Za chwilę wiosna, a to oznacza, że wrócimy do pielęgnacji ogrodu. Na rynku narzędzi ogrodowych pojawi się innowacyjna podkaszarka akumulatorowa ART 23-18 LI Bosch. Jest to nowsza generacja dotychczasowego modelu ART 23 LI z akumulatorem 14,4V.

Nowa podkaszarka ART 23-18 Bosch należy do systemu narzędzi akumulatorowym 18V „Power4All“. Zapewnia to użytkownikowi niezwykłą wygodę i elastyczność działania. Akumulator litowo-jonowy 18V można używać w ramach tej samej klasy napięcia wykorzystywać w ponad 10 różnych elektronarzędziach ogrodowych oraz elektronarzędziach do prac w domu, takich jak sekator, wyrzynarka bądź wiertarko-wkrętarka.

Podkaszarka Bosch ART 23-18 LI jest zasilane jeszcze wydajniejszym akumulatorem litowo-jonowym 18V o pojemności 1,5Ah. Elektroniczne sterowanie akumulatora pozwala zachować stałą prędkość pracy aż do absolutnego wyczerpania energii. Dzięki czemu unikamy stopniowego spadku wydajności. Nowoczesne akumulatory 18V gwarantują wysoką wydajność i sprawiają, że całą pracę w ogrodzie można wykonać nawet na jednym cyklu ładowania akumulatora. Ponadto technologia litowo-jonowa sprawia, że akumulator jest znacznie lżejszy. Przekłada się to na masę całej podkaszarki ART 23-18 LI. Praca kosą jest komfortowa, a transport nie stanowi problemu. To niezwykle lekkie urządzenie akumulatorowe waży zaledwie 2,5kg.  

 

Dodaj komentarz