Lekkie, kompaktowe i wydajne – narzędzia Bosch 10,8 V dla profesjonalistów

Z myślą o profesjonalistach Bosch Professional o rodziny narzędzi akumulatorowych Bosch Professional stworzył rodzinę innowacyjnych narzędzi akumulatorowych o napięciu 10,8V. Innowacyjne narzędzia Bosch to gwarancja komfortowej pracy – lekka konstrukcja – i wysokiej wydajności. Akumulatory litowo-jonowe o pojemności 1.5Ah, 2Ah i 4Ah użyte w narzędziach z serii 10,8V będą pasowały do innych narzędzi z linii Bosch Professional.

Bosch nieustannie poszerza ofertę narzędzi akumulatorowych o napięcia 10,8V. Obecnie liczy ona ok. 20 narzędzi (wkrętarka, piła szablasta, narzędzie wielofunkcyjne i wiertarka kątowa). Narzędzia 10,8V te są lekkie, kompaktowe, a przy tym niezwykle wydajne. Zostało to osiągnięte dzięki zastosowaniu mniejszych silników, a także przekładni, która pozwala na zwiększenie wydajności elektronarzędzi przy zachowaniu optymalnej masy. Nie bez znaczenia jest także zwiększenie pojemności akumulatorów, która wynosi obecnie 2Ah dla akumulatorów znajdujących się w wyposażeniu standardowym. Nowe narzędzia idealnie sprawdzają się podczas pracy w miejscach wąskich i trudno dostępnych, np. przy zabudowie kuchni, montażu mebli lub stoisk targowych. Lekka, kompaktowa konstrukcja narzędzia zapewnia duży komfort podczas pracy, bo zmniejsza zmęczenie.


Dla bardziej wymagających użytkowników stworzono możliwość zainstalowania akumulatora o pojemności podwyższonej do 4Ah (dostępne osobno). Dwa narzędzi Bosch 10,8V posiadają silnik bezszczotkowymi EC (wiertarko-wkrętarka GSR 10,8 V-EC i wkrętarka GSR 10,8 V-EC HX). Narzędzia z silnikami EC są optymalnym wyborem do zaawansowanych zastosowań profesjonalnych.

Dodaj komentarz