Jeden akumulator, a tak wiele możliwości…

Masz w domu tyle pracy, że nie wiesz w co włożyć ręce? Bosch ma na to radę – sięgnij po narzędzia akumulatorowe należące do systemu 10,8 V!

Masz w domu tyle pracy, że nie wiesz w co włożyć ręce? Bosch ma na to radę – sięgnij po akumulator o napięciu 10,8 V! Wystarczy zainstalować akumulator do dowolnie wybranego narzędzia systemowego i można zaczynać. Po skończeniu pierwszego zadania wystarczy przełożyć akumulator do następnego narzędzia. Piłujesz, szlifujesz, wiercisz, wkręcasz – w jednej ręce trzymasz akumulator, drugą zmieniasz narzędzie. To się nazywa komfort pracy. Ani się obejrzysz, a wszystko będzie zrobione. Jeden akumulator, a tak wiele możliwości – pasuje do wszystkich kompaktowych narzędzi z systemu 10,8 V oraz posiada wystarczającą moc, aby wykonać każde zadanie w Twoim domu i ogrodzie. Innowacyjny system 10,8V łączy takie narzędzia jak: wiertarko-wkrętarka z udarem PSB 10,8 LI-2, wiertarko-wkrętarka PSR 10,8 LI-2, urządzenie 3w1 UNEO 10,8 LI-2, piłę uniwersalną  PST 10,8 LI, szlifierkę wielofunkcyjną PSM 10,8 LI, narzędzie wielofunkcyjne PMF 10,8 LI oraz latarkę PLI 10,8LI. Kolejne elektronarzędzia dostępne są w wersji bez akumulatora i ładowarki, co pozwoli Ci zaoszczędzić pieniądze, ale to nie wszystko. Jest jeszcze więcej korzyści płynących z tego innowacyjnego rozwiązania.


Do wkręcania i wiercenia Bosch przygotował wiertarko-wkrętarkę z udarem PSB 10,8 LI-2, która gwarantuje szybki i sprawne wiercenie i wkręcanie nawet w najbardziej wymagającym materiale. Wśród narzędzi systemu 10,8V jest także kompaktowa wiertarko-wkrętarka UNEO pozwalająca na pracę w miejscach trudno dostępnych, a lekki akumulator to poczucie komfortu pracy. Szlifierka PSM 10,8 LI – narzędzie idealne do szlifowania starej farby z ogrodzenia, odnawiania mebli, itp. System 10,8 V to także narzędzie wielofunkcyjne PMF 10,8 LI niezbędne podczas wykonywania szeregu prac, które czekają w domu – cięcie, szlifowanie, piłowanie, itp. Praktyczną pomocą może okazać się latarka akumulatorowa PLI 10,8LI Bosch. Wśród urządzeń należących do nowego systemu 10,8V Bosch znajduje się również piła PST 10,8 LI Bosch, która łączy 2 funkcje – piły szablastej i wyrzynarki. 

Zalety systemu 10,8V Bosch:
•    Akumulator jest kompatybilny z 9 różnorodnymi elektronarzędziami
•    Przy użyciu tylko jednego akumulatora możesz wykonać szereg różnorodnych prac
•    Kolejne elektronarzędzia dostępne są w wersji bez akumulatora i ładowarki, co pozwoli Ci zaoszczędzić pieniądze
•    Zyskasz więcej miejsca i porządek w warsztacie
•    Swobodnie wykonasz wszelkie prace w domu i ogrodzie
•    Masz zagwarantowaną dużą elastyczność oraz efektywność
•    Poczujesz absolutną wygodę działania
•    Zapewni Ci odpowiedni zapas energii do wszystkich prac przewidzianych w systemie
•    Wystarczy jedno ładowanie
•    Wydajność na najwyższym poziomie!

Dodaj komentarz